Right Song NOW

» Right Song NOW

Skuteczna Szkoła Językowa  RIGHT NOW oraz Stowarzyszenie Artystyczne ŻORY

są organizatorami odbywającego się co 2 lata w Żorach Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej RIGHT SONG NOW.

W tym roku będzie to już 7. edycja. 

 Impreza organizowana przy współpracy z Urzędem Miasta Żory oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury daje młodym ludziom z Żor i okolic szansę rozwinięcia swych talentów i pokazania ich szerszej publiczności na deskach sceny Domu Kultury w Żorach.

Uczestnicy zmagają się w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych ( począwszy od 4 kl), szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W eliminacjach bierze udział coraz więcej chętnych śpiewających po angielsku solo lub w duecie.

To swoiste święto piosenki odbija się szerokim echem medialnym zarówno w mieście, jak i w regionie.
Zobacz poprzednie edycje

Kuźnia talentów, które sięgają wyżej.

Cieszy, że finaliści i laureaci przeglądu starają się piąć dalej stawiając kolejne kroki na szczeblach swojej przygody z muzyką i angielskim.  Przykładem niech będzie Łukasz Zimończyk- zdobywca I nagrody w drugim przeglądzie, który zachwycił jury popularnego programu w telewizji TVN X-factor, czy Julka Bogdańska- laureatka trzeciej edycji przeglądu, obecnie gwiazda programu The voice of Poland i Bitwa na Głosy .

Z założenia Przegląd Piosenki Anglojęzycznej RIGHT song NOW ma propagować wśród młodych ludzi miłość do muzyki łączoną z miłością do języka angielskiego, co mamy nadzieję czyni, dając podwaliny pod dalszy rozwój ich talentów i wiedzy.

Weź udział w VII edycji Przeglądu!

Kliknij w przyciski poniżej aby uzyskać więcej informacji:

Formularz Rejestracji (AKTYWNY 23.04-8.05)

  • Kontakt bezpośredni do osoby odpowiedzialnej  za organizację Przeglądu:
    Barbara Truszkowska tel. 32 4342 174 lub 508 236 918