Filozofia działania

» Filozofia działania
 • Głównym naszym celem jest uzyskanie wysokiej i stałej skuteczności nauczania. Cel ten w znacznym stopniu udało nam się osiągnąć dzięki starannemu doborowi kadry lektorów. To właśnie nasi lektorzy, a nie sprzęt, wyposażenie czy reklama stanowią o naszym sukcesie. Wszyscy lektorzy są pasjonatami nauczania i posiadają niezbędne formalne kwalifikacje do skutecznego nauczania. Są to dyplomy magisterskie filologii angielskiej i germańskiej lub certyfikaty CELTA i TESOL.
 • Wiedząc iż większośc słuchaczy wiele rozumie, lecz nie jest w stanie się samodzielnie wypowiedzieć stawiamy umiejętnośc mówienia jako kluczową w naszym nauczaniu.
 • Prowadzimy kursy dla dzieci (od 4 lat), młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach nauczania - od początkujących, aż do przygotowujących do otrzymania certyfikatów Cambridge. Lektoraty prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską zarówno polską jak i z wszelkich krajów anglojęzycznych (takich jak Kanada, USA, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia a nawet Singapur czy Nigeria) w systemie tandem teaching, czyli jedne zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora, drugie przez native speaker'a. Kursanci łączeni są w niewielkie grupy dobierane według dwóch kryteriów: wieku uczącego się oraz jego poziomu zaawansowania językowego, określanego własnym kilkupoziomowym testem kwalifikacyjnym.
 • Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są we własnych, wygodnych pomieszczeniach. Od 2010 roku wyposażyliśmy nasze sale w tablice multimedialne (mamy ich w sumie już 17!) wraz z najnowocześniejszym oprogramowaniem do podręczników językowych z, których aktualnie korzystamy. Stałe korzystanie z tablic sprawia, że lekcje dla dzieci bardzo zyskały na atrakcyjności i skuteczności nauczania.
 • Ponad 25 letnie doświadczenie w branży edukacyjnej (to naprawdę rekordowe na polskim rynku edukacyjnym) pozwoliło nam osiągnąć wysoką jakość usług,co zaowocowało stałym wzrostem ilości słuchaczy, z których większość zapisuje się do nas z polecenia naszych dotychczasowych klientów.
 • Angielski to okno na świat - ta powszechnie znana prawda jest wielokrotnie potwierdzana doświadczeniami uczestników naszych kursów, którym dobra znajomość języka Szekspira umożliwiła to, co w inny sposób byłoby nieosiągalne - znalezienie dobrej pracy, poznanie nowych ludzi, samodzielny wyjazd za granicę czy zdanie dobrze egzaminu. Nie obiecujemy cudów: że nauczymy języka w trzy miesiące, 4 x szybciej, za 3 złote, podczas snu itp, ale zapewniamy, że każda lekcja przybliży znacznie do opanowania go w jak najkrótszym czasie.
 • Będąc skuteczną szkołą językową pragniemy aby to nie stało się tylko pustym hasłem. Zadowolenie naszych klientów i świadomość jak często polecają oni naszą szkołę innym, sprawia iż sądzimy, że możemy się w ten sposób nazywać.

  "Right Now" to po angielsku "właśnie teraz", bo teraz, a nie w przyszłym roku,
  lub za kilka lat należy uczyć się tego języka, aby nie czuć się obco w otwartym  tak szeroko dla nas świecie.
  Join Right Now - right now!

Speech bubble with welcome in different lanhuages on white background.