"Granice mojego języka są granicami mojego świata". Ludwig Wittgenstein
KRÓTKI film o nas

Skuteczna szkoła językowa. Dołącz do nas!

Jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce

Jesteśmy szkołą językową założoną w 1992 roku jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce po upadku komuny. Do dziś pozostajemy liderem na rynku usług językowych na Śląsku. Działamy obecnie w Żorach (gdzie zaczynaliśmy), Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu Zdroju. Biorąc pod uwagę ilość mieszkańców Żor i liczbę naszych słuchaczy, która skorzystała z naszych usług, możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z największych szkół językowych w Polsce. Od początku naszego istnienia z naszych usług skorzystało kilkanaście tysięcy słuchaczy, wiele z nich powraca lub zapisuje swe dzieci. Right Now to marka, za która stoi jakość usług, tradycja i skuteczność nauczania.

w obiektywie

25 lat historii...

18 komfortowych sal dydaktycznych
40+ native speakerów z pięciu kontynentów
150+ polskich lektorów (dotychczas)
19 000+ dotychczasowych słuchaczy
21+ małżeństw zapoznanych na naszych kursach
200 000+ przeprowadzonych lekcji
18 monitorów i tablic interaktywnych
5 placówek w 3 miastach
70 lekcji dziennie
Poznaj nas

Cel podróży

Tiergarten Schönbrunn

Wiedeń

Rozpocznij podróż

Mówią o nas

Jestem bardzo,bardzo zadowolona. Antoś bardzo lubi chodzić na lekcje j.angielskiego. Poznał mnóstwo nowych słów,piosenek i zabaw w j.angielskim.Pani Ewelina jest zawsze uśmiechnięta, nagradza Antosia kiedy na to zasłuży, ale również wyciąga konsekwencje wobec Antka kiedy przeszkadza na lekcji. Odpowiada mi sposób prowadzenia lekcji, mała grupa dzieci, godziny zajęć i dni w których odbywają się lekcje.

A. Stokowy, Żory
Dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach. Próbuje posługiwać się językiem w dniu codziennym. Na pewno moje dziecko będzie kontynuować naukę w tej szkole. Wszystkim, którzy chcą się nauczyć angielskiego POLECAM.

M. Jamrozik, Żory
Mój syn uczęszcza do RIGHT NOW drugi rok i jestem szczęśliwa, że chodzi na zajęcia z uśmiechem na ustach. Zajęcia przebiegając spokojnie, ale radośnie. Panie nauczycielki są przemiłe i zawsze rewelacyjnie przygotowane do zajęć. Ceny są konkurencyjne do innych szkół anglojęzycznych. A najfajniejsze są wspólne wycieczki z RIGHT NOW, na które czekamy z niecierpliwością :).

Ewa Harat, Rybnik
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, nauczycielka bardzo sympatyczna, cierpliwa i uśmiechnięta.

J. Zięba - Jastrzębie Zdrój
Dzięki 'Right Now' w ciągu roku moja córka podniosła swoją wiedzę z języka angielskiego o dwa poziomy!

Lidia Krupa, Żory
Jesteśmy zadowoleni z wyboru Right Now. Chętnie skorzystamy z Państwa oferty od września 2016. Syn chętnie uczęszcza na zajęcia, często pozytywnie wypowiada się na temat przeprowadzanych przez Panią Magdę zajęć.

Sylwia Krawczyk, Jastrzębie Zdrój
Szkoła na wysokim poziomie. Zajęcia są interesujące i przyjemne, pracownicy przyjaźni i wykwalifikowani. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Krzysztof Sobocik, Jastrzębie - Zdrój
Moim zdaniem kursy są bardzo pomocne. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób.

Krzysztof Michulec, Żory
Jestem zadowolona z zajęć, na które uczęszczam w tej szkole.Zajęcia z polskim lektorem umożliwiają poznanie języka od strony gramatyki - wszystko tłumaczone jest dokładnie
z dużą ilością przykładów. Zajęcia z nativem pozwalają sprawdzić zdobyte umiejętności
i w sposób praktyczny poprawiają mój poziom rozmów. Polecam wszystkim!

Anna Korczak, Sosnowiec
Szkoła RN bardzo pomogła mojemu synowi w zajęciach szkolnych, rozwinął swoją wymowę co na pewno przyda mu się w przyszłości.
Monika Kowalik
Łukasz uczy się już 5 lat, co świadczy o naszym zadowoleniu. Widać u niego duże osiągnięcia oraz coraz lepszą wymowę, dzięki lekcjom z native speakerem.
Jako rodzice jesteśmy zadowoleni z postępów naszego dziecka.
Zawsze korzystaliśmy z Wirtualnego Sekretariatu.

Aleksandra Konsek, Żory
Pełen wypas, inne szkoły mogą się schować :)

Jan Klimurczyk, Żory
Wykwalifikowana kadra
Ciekawe zajęcia
Dobra współpraca
Pełna informacja o postępach dziecka i zajęciach
Atrakcyjne promocje :)

Katarzyna Malikiewicz, Żory
Jestem bardzo zadowolony z tego, że wybrałem Right NOW. Poziom nauczania jest wysoki i wiele wynoszę z każdej lekcji. Moim zdaniem szkoła jest skuteczna. Jedyny problem to miniaturowy parking.

Mariusz Zdankiewicz, Jastrzębie Zdrój
Lubię RIGHT NOW, ponieważ są tam miłe nauczycielki. Na lekcjach zawsze jest wesoło. Dużo się uczymy.

Aleksandra Kaźmierczak, Żory
Córka uwielbia chodzić na zajęcia. Lubi sposób prowadzenia, bardzo sympatyczną panią nauczycielkę, a także koleżanki z grupy. Chwali też tablicę interaktywną.

Sabina Bartecka, Jastrzębie Zdrój
Bardzo duży postęp w nauce, lekcje w małych grupach, nauczyciele bardzo mili. Córka z chęcią uczęszcza na lekcje.

Krystyna Zabroń, Suszec
Lubię uczyć się w Right Now dlatego, ze pracujemy z projektorem. Pani dobrze uczy i dobrze się tam czuję.

Igor Baranek, Żory
Szkoła bardzo dba o satysfakcję uczniów i ich rodziców. Próbuje być elastyczna, na tyle ile to możliwe. Bez problemu można zwrócić się do prowadzącego o weryfikację poziomu nauki, na którym obecnie znajduje się uczeń.
Mała grupa, indywidualne podejście do ucznia, elastyczność, profesjonalizm i dużo dobrej woli. To są składniki, które wyróżniają tę szkołę.

Anna Mordak, Żory
'Right Now' to nie tylko miła i przyjemna atmosfera na zajęciach, ale przede wszystkim świetni nauczyciele - doświadczeni, ale wciąż zaangażowani, rzetelni, ale z dużą dozą swobody, uczący nie tylko języka, ale i kultury, obyczajów i tradycji krajów anglojęzycznych.

Katarzyna Pawlukiewicz, Żory
Szkoła jest super!! Świetni nauczyciele i uczniowie. Dzięki RIGHT NOW polubiłam angielski. :-)

Ola Huzarewicz, Żory
W Right Now uczę się nie tylko gramatyki lecz i wymowy. Co lekcje poznaję nowe słówka, większość z nich zostaje w mojej głowie na długo. Podoba mi się to, że całą lekcję mówimy po angielsku.

Weronika Leśny, Żory
Lektorzy w ciekawy sposób przedstawiają wiedzę. Sekretariat zgłasza każdą nieobecność nauczyciela - co również jest na "plus" dla szkoły.

Ewa Zelner, Gołkowice
Dzięki Right Now Weronika pogłębiła swoją wiedzę z j.angielskiego , a Magdzie wiedza ta przydaje się w szkole.
Wicherek

Szkoła jest super. Bardzo ważna jest obecność native speakerów, atmosfera sprzyja nauce języka. Godna polecenia :)

Ewa Demetraki-Paleolog, Żory
Bardzo dobra Szkoła, przyjazna atmosfera, miła i kompetentna kadra. Atrakcyjna cena.
Ireneusz Porębski
Czas zajęć dostosowany do wieku dziecka. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i interesujący, a przede wszystkim urozmaicony. Dzięki tak prowadzonym zajęciom dziecko wiele zapamiętuje z samych zajęć.

Marianna Juszczak, Żory
"Right Now" to przede wszystkim fantastycznie przygotowani lektorzy, bardzo dobry poziom nauczania i miła atmosfera na zajęciach.

Maria Rząska, Pawłowice Śląskie
W szkole panuje miła atmosfera. Dzięki szkole córka poznaje dużo nowych słówek. Lektor ma dobry kontakt z uczniami i odwrotnie. Myślę,że hasło promujące szkołę "Right Now - skuteczna szkoła językowa" jest odpowiednie, bo to naprawdę jest skuteczna szkoła.

B. Herman, Żory
Szkoła na najwyższym poziomie, Skuteczna, w miłej atmosferze. Efekty nauki są widoczne w krótkim czasie.
Monika Chocholska
Szkoła jest bardzo dobra, polecam ją znajomym. Miła atmosfera sprawia, że z przyjemnością przychodzi się na zajęcia. W jeden rok nauczyłam się więcej, niż przez wszystkie lata nauki w szkole i na studiach. Mam nadzieję na kontynuację nauki w przyszłym roku szkolnym.

Anna Cebula, Żory
Jestem zadowolona, ze córka kontynuuje naukę u państwa, widzę u niej duże postępy, sama się uczy w domu, nie potrzebuje już tak rodzicielskiej pomocy, z roku na rok lepiej porozumiewa się w jęz. angielskim, co jest widoczne na wczasach zagranicznych, ma bogate słownictwo i widzimy z jaką radością i chęcią chodzi na państwa zajęcia.

Iwona Hylińska, Żory
Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z nauczania moich synów. Oni również chętnie uczestniczą w zajęciach.

Ewa Śmietana, Żory
Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu w Państwa szkole językowej. Syn bardzo lubi chodzić na lekcje i wiele się przez ten rok nauczył. Dziękujemy!

A. Chmielewska, Żory
Najbardziej zaskoczona byłam na początku (4 lata temu), kiedy córka czekała na zajęcia i cieszyła się, że idzie 'na angielski' to dość nietypowa reakcja jak na 8-letnie dziecko :-) . Taka tendencja utrzymuje się nadal i oby tak było dalej.

W. Wojtanowska, Dąbrowa Górnicza
Lubię uczęszczać na zajęcia do naszej szkoły,bo panuje w niej miła i przyjazna atmosfera. Sposób prowadzenia zajęć przez lektorów pozwolił mi dużo się nauczyć i lepiej opanować język ang.

E. Wuwer, Jastrzębie Zdrój
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć, na które uczęszcza nasza córka. Dzięki fachowemu podejściu pani Eweliny dzieci uczą się angielskiego przez zabawę. Zarówno wirtualny jak
i rzeczywisty sekretariat działają bez zastrzeżeń, co ułatwia załatwianie formalności.

M.Briss, Żory
Jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki są prowadzone zajęcia. Ta opinia również jest opinią mojego dziecka, które bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. Bardzo dobre wyniki z języka angielskiego, żadnych problemów w nauce są doskonałym odzwieciedleniem tego, że nauka w tej szkole jest skuteczna.

M. Ogłódek, Dąbrowa Górnicza
Szkoła na 6+.Weronika bardzo zadowolona i rodzice też. Pani Martyna super nauczyciel w przekazywaniu wiedzy.

M. Wicherek, Jastrzębie Zdrój
Uważam, że szkoła Right NOW pomaga w nauce obcych języków. Zajęcia nie są zbyt męczące. Lubię uczęszczać do tej szkoły.

Kamila Szczepaniak, Jastrzębie Zdrój
Bardzo jesteśmy zadowoleni z nauki córki w waszej szkole, zrobiła wyraźny postęp wczytaniu i wypowiadaniu się , co skutkuje dobrymi ocenami w szkole.

Irena Kreis-Podruczny, Żory
Rzetelna obsługa, kreatywna nauka, ciekawe zajęcia, profesjonalna kadra, wysoki poziom nauczania. Pan Leszek profesjonalny i rzetelny.

Konopnicka Helena, Jastrzębie Zdrój


Szkoła bardzo dopasowuje się do potrzeb ucznia (chodzi o dni i godziny zajęć dogodnych dla dzieci aby uczęszczać do szkoły). Dziecko z chęcią uczęszcza na zajęcia i chętnie podejmuje naukę, można to zawdzięczać osobie prowadzącej zajęcia.

Stanisława Macionczyk, Żory
Najbardziej podobało mi się, że zajęcia były prowadzone w małych grupach. Poza tym nauczycielka jest bardzo dobra i miła dla dzieci.

Iwona Donga, Żory
Szkoła, do której chodzi Kinga jest super. Miła atmosfera, ciekawie prowadzone zajęcia lekcyjne.
Nauczyciele mili i sympatyczni.

Janina Bury, Jastrzębie Zdrój
Wysoki poziom, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem bardzo zadowolona i jeśli będę miała okazję ponownie skorzystam z usług.

A. Wysopal, Żory
Gdyby nie Right NOW mój angielski na pewno by nie był na takim poziomie na jakim jest teraz. Uważam, że nauka tutaj jest naprawdę skuteczna.

Natalia Pawlas, Jastrzębie Zdrój
Duży plus za wprowadzenie nowoczesnych urządzeń - tablica interaktywna.

Justyna Wałach, Żory
Bardzo Państwu dziękuję za prowadzenie tego kursu! Na każde zajęcia przychodzę z wielką przyjemnością, panuje na nich bardzo fajna atmosfera, Pan Leszek jest super lektorem i w dobry sposób przekazuje nam swoją wiedzę. Wiem, że mój angielski wymaga jeszcze wiele pracy, dlatego nie wyobrażam sobie bym od nowego roku szkolnego nie kontynuowała nauki w Państwa szkole!

Angelika Krawczyk, Jastrzębie Zdrój
Szkoła zasługuje na pełne zaufanie, spełnia moje oczekiwania jako rodzica, a co najważniejsze, dzieci uczęszczają tam z wielką ochotą.

M. Lipiecka, Żory
Kuba poczynił bardzo duże postępy w zasobie wiedzy j.angielskiego, co skutkuje bardzo dobrymi ocenami w szkole. Zaczyna swobodnie wypowiadać się w j.angielskim. Szkoła na 6+, wykwalifikowana kadra i wysoki poziom. Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie. Pani jest bardzo miła i potrafi uczyć.

Aneta Marek, Jastrzębie Zdrój
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tę szkołę języka angielskiego. Chętnie uczęszczam na zajęcia i odpowiada mi sposób uczenia poszczególnych lektorów, dlatego z wielką przyjemnością rozpocznę nowy rok szkolny w Right NOW.

K. Paczyńska, Jastrzębie - Zdrój
Zajęcia interesujące, dziecko chętnie w nich uczestniczy. Wykładowca kompetentny, dostosowuje zajęcia do poziomu wiedzy i możliwości przyswajania. Doskonała organizacja zajęć, szkoła dostosowuje się do planów lekcji poszczególnych uczniów.

K. Wełna, Jastrzębie Zdrój
P. Alama w bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia, urozmaica je bogatymi środkami dydaktycznymi. Wytwarza na zajęciach bardzo dobrą, sprzyjającą uczeniu się atmosferę. Nic nie chciałabym zmieniać.

Alicja Bazgier, Żory
Widzę postępy w nauce u mojej córki. Chętnie chodzi na zajęcia i stara się w życiu codziennym wykorzystywać dotychczasową wiedzę.

Monika Trząska, Krzyżowice Śląskie
Szkoła bardzo solidna wywiązująca się w 100% ze swoich zobowiązań. Najważniejsza jest jakość przekazanego materiału bez pośpiechu. Kolejnym plusem jest lokalizacja przy wlocie do miasta (Centrum) duży parking w pobliżu. Największe słowa uznania należą się nauczycielowi Panu Andrzejowi. Ma talent do przekazywania wiedzy i ogromne jej zasoby.

Marcin Sosz, Żory
Nauczanie dostosowane do umiejętności ucznia. Zajęcia bardzo urozmaicone, ciekawe i motywujące. Wykwalifikowana kadra, dzieci są zachwycone sposobem prowadzenia zajęć.

E. Śmietana, Żory
Right Now to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ciekawie prowadzone zajęcia, przystępny sposób przekazywania wiedzy.

Aneta Płoszaj, Jastrzębie Zdrój
Najlepszą opinią dla szkoły jest to, że dziecko chce kontynuować naukę w tej a nie innej szkole.

E. Janeta, Żory
Małe grupy, zajęcia atrakcyjne, kompetentna kadra.

Mateusz Huk, Żory


Bardzo fajna szkoła,dzieci się w niej uczą świetnie, odnajdują się w nauce i grupie.
Ważne, że zajęcia nie przepadają, lektorzy zawsze przygotowani, pełen profesjonalizm. Będziemy polecać.

T. Radzikowski, Jastrzębie Zdrój
Fantastyczna kadra nauczycielka. Małe grupy, miła atmosfera, znakomity poziom i widoczne efekty nauczania.

Katarzyna Nowak-Solowska, Żory
Wyrozumiali nauczyciele i skuteczność nauki budują przyjemną atmosferę szkołach Right NOW.

Patrycja Sobierańska, Jastrzębie Zdrój
Right NOW to dobra szkoła językowa. Dzięki niej polubiłam angielski, poszerzyło mi się słownictwo. Lubię swoją nauczycielkę i atmosferę w jastrzębskiej filii.

Zofia Stawowy, Jastrzębie Zdrój
Dobrze jest móc chodzić na zajęcia z native speakerem! :)

Michalina Dudkowska, Żory
Z usług świadczonych przez Państwa szkołę jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn chętnie uczęszczał na lekcje i wiele się przez ten rok nauczył. Poziom prowadzonych zajęć jest wysoki, lekcje ciekawe, atmosfera w grupie przyjazna. Wszystko to za sprawą Pani Eweliny, która ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi zainteresować lekcją, w sposób przystępny i z humorem przekazać wiedzę. Tak trzymać! :)

N. Chmielewska, Żory
Jestem zadowolona ze sposobu nauczania córki w Waszej szkole. Dostrzegamy znaczne poszerzenie wiedzy z języka angielskiego i bardzo dobre uzupełnienie do lekcji szkolnych.

R. Araszczuk, Jastrzębie Zdrój

Nagroda Phoenix Sariensis

11 lutego 2011 roku, podczas uroczystej gali otrzymaliśmy prestiżową statuetkę nagrody miejskiej Phoenix Sariensis za rok 2010!

Dziękujemy Kapitule za ogromny zaszczyt i wyróżnienie, które nas spotkało u progu 20-lecia naszej działalności. Motywuje nas ono do dalszej wytężonej pracy!

więcej

Nasza szkoła obchodzi 30. urodziny.

Na rynku jest mnóstwo szkół językowych. Trudno się zorientować, którą wybrać. Jednak tylko my przez trzy dekady tak mocno i długo trwamy na tym trudnym rynku.

Nagradzane przez miasto, uznane międzynarodowo i doceniane przez naszych klientów : Right Now to sprawdzona marka, ponad 30-letnia tradycja i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ nauczania.
Chcesz znać języki? Przyłącz się do nas - właśnie teraz, czyli po angielsku "right now".
Join Right NOW - right now!

Trochę historii