Nagroda Phoenix Sariensis

» Nagroda Phoenix Sariensis

  • 11 lutego 2011 na uroczystej gali Centrum Języka Angielskiego 'Right NOW' otrzymało z rąk Pana Prezydenta Miasta Żory p. Waldemara Sochy, prestiżową statuetkę nagrody miejskiej Phoenix Sariensis za rok 2010!
  • Nagroda przyznawana jest instytucjom, organizacjom, stowarzyszeniom itp. oraz osobom szczególnie zasłużonym dla miasta Żory oraz jego promocji w kraju i za granicą. Jak brzmi sentencja na certyfikacie, jest przyznawana za wybitne zasługi dla społeczności miasta Żory oraz za szerzenie chwały naszego grodu w kraju i poza jego granicami. Nagrody przyznaje Kapituła Nagrody "PHOENIX SARIENSIS", której przewodniczącym jest Prezydent Miasta Żory. Kandydatów do nagrody typują władze miasta, organizacje, firmy i instytucje.
  • Dziękujemy Kapitule za ogromny zaszczyt i wyróżnienie, które nas spotkało u progu 20 lecia naszej działalności.
    To nas motywuje do dalszej wytężonej i skutecznej edukacyjnie pracy. A ponieważ nauczanie języków obcych to nie tylko sprzęty, budynki i wyposażenie - to przede wszystkim ludzie - chcielibyśmy podziękować także naszym lektorom, którym w dużym stopniu zawdzięczamy to, iż otrzymaliśmy tą nagrodę.
  • Stare angielskie przysłowie mówi 'Where there's a will - there is also a way'. Podobnie było pewnie z nami przez te ponad ćwierć wieku: ponieważ była wola, znaleźliśmy też sposób aby języki obce, dla mieszkańców naszego miasta i okolic przestały być całkiem obce. Udało się nam także zareklamować Żory wśród prawie 40 obcokrajowców z 5 kontynentów na tyle, aby zechcieli tu zamieszkać na pewien czas. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania przez nas tej nagrody.

 

Otrzymujemy nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Żory

 

Prezentacja szkoły podczas rozdania nagród:

 

gala feniksy 2