Ogłaszamy zapisy na 5 Przegląd Piosenki Anglojęzycznej 'Right Song Now'

» Aktualności » Ogłaszamy zapisy na 5 Przegląd Piosenki Anglojęzycznej 'Right Song Now'
Dodano: 14.03.2015

Zapraszamy na zapisy do kolejnej - jubileuszowej - PIĄTEJ edycji naszego Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej 'Right Song NOW' (RSN).

Jak zawsze co dwa lata (zawsze w lata nieparzyste) zapraszamy młodych wykonawców z wszystkich szkół w okolicy do sprawdzenia swych sił na polu muzycznym.
3rsn (13)
Nasz festiwal stał się dla niektórych laureatów trampoliną do dalszej kariery muzycznej:Laureatka ostatniej, trzeciej edycji Right Song Now - Julia Bogdańska mimo iż jest bardzo młodą artystką, odniosła juz wiele sukcesów w znanych programach muzycznych takich jak The Voice of Poland i Bitwa na Głosy.Tutaj próbka talentu Julii w związku z projektem Poland Why Not. Gwiazda programu X-FactorŁukasz Zimończyk czytaj o X-Factor pierwsze szlify sceniczne zdobywał zostając laureatem drugiej edycji naszego Przeglądu w 2009 roku.
Przed jurorami w programie TVN Łukasz zaśpiewał tą samą piosenkę 'You raise me up', która urzekła nasze jury 6 lat temu.

 

Patronat honorowy nad naszą imprezą objęło jak zawszePolskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE - organizacja monitorująca jakość nauczania języków obcych w prywatnych szkołach językowych: www.pase.pl.

Na co więc czekasz? Zgłoś się do nas i pokaż nam co potrafisz, abyśmy mogli odkryć Twój talent. Nawet jeśli udział w naszym przeglądzie nie stanie się pierwszym krokiem do Twej dalszej kariery muzycznej, to na pewno da Ci wiele radości.

Wszelkie niezbędne techniczne i organizacyjne informacje o zgłoszeniu na 5RSN
znajdują się na trzech plakatach poniżej.

Opis poprzedniej - czwartej edycji Right Song NOW tutaj, zobacz też zdjęcia z 4 RSN.
Opis - trzeciej edycji Right Song NOW tutaj,zobacz też zdjęcia z 3 RSN.
Opis drugiej edycji Right Song NOW tutaj, zobacz też zdjęcia z 2 RSN.

A poniżej można zobaczyć 13 minutowy filmik z poprzedniej edycji Przeglądu: