Kursy językowe w Anglii

» Kursy językowe w Anglii

WAKACJE Z ANGIELSKIM

W WIELKIEJ BRYTANII:

Communicate School MANCHESTER

Zapraszamy na kursy językowe w Wielkiej Brytanii do renomowanej szkoły językowej Communicate School w Manchesterze, założonej i prowadzonej przez Panią Marzenę Stanowską - naszą była uczennicę, uczęszczającą do Right Now ... 20 lat temu.

Pani Marzena prowadzi z sukcesem swą własną szkołę językową od 2006 roku i zaprasza wszystkich, zwłaszcza swoich krajan z Żor.
Kursy są dla wszystkich osób od 15-go roku życia lub dla osób młodszych pod opieką osoby dorosłej. Zapraszamy przez cały rok, nie tylko w wakacje.

Koszty składowe wyjazdu:

- 1 tydzień nauki:

  • 18 lekcji - 126 funtów,
  • 24 lekcje - 168 funtów,
  • 30 lekcji - 210 funtów

 

- 1 tydzień zakwaterowania:

  • 130 funtów u rodziny goszczącej (śniadania i kolacje wliczone) lub w akademiku. Dla klientów Right Now NIE jest pobierana opłata 50 funtów za pośrednictwo w znalezieniu zakwaterowania.
  • 40 funtów jednorazowej opłaty administracyjnej,w która wliczony jest TRANSFER z lotniska w Manchesterze do miejsca zakwaterowania oraz zajęcia pozalekcyjne.

 

Cennik jest obniżony o 25% względem cen na znajdującej się tu stronie  Communicate School of English, przez co ceny kursu są wyjątkowo atrakcyjne

Zakwaterowanie jest w prywatnych mieszkaniach brytyjskich rodzin goszczących, w cenie jest śniadanie i kolacja. Natomiast dla osób, które wolą być niezależne można wybrać zakwaterowanie w domu studenckim, wówczas uczeń sam przyrządza jedzenie i ma okazje poznać wielu uczniów z innych krajów.

Szkoła Communicate jest w centrum Manchesteru, w dzielnicy Northern Quarter, znanej z kultury alternatywnej i artystycznej. Jest tu wiele modnych kawiarni, tradycyjnych pubów i restauracji. Wieczorem odżywają liczne kluby muzyczne z muzyką na żywo, bary jazzowe i słynny klub komediowy Frog and Bucket.
Uczniowie będą mogli podziwiać piękną architekturę miasta; 15 minut od szkoły znajduje się ratusz - Town Hall - jeden z najpiękniejszych budynków w północnej Anglii. Inne miejsca warte zobaczenia to liczne katedry, Teatr Królewski oraz Beetham Tower - najwyższy punkt widokowy w mieście. Uczniowie będą mieli okazję odwiedzić liczne muzea, np. Muzeum Nauki i Przemysłu, Piłki Nożnej, Policji czy Muzeum Kostiumów. Wszystkie te ciekawe miejsca znajdują się nie więcej niż pół godziny na pieszo od szkoły. Manchester jest znany na całym świecie z piłki nożnej, uczniowie będą mieli szansę odwiedzić stadiony dwóch światowej klasy drużyn Manchester United iManchester City.

O szczegóły pytaj w biurach Right Now, a podczas wakacji pod numerem +48 502327594.
Zapraszamy!

Wejdź na stronę szkoły Communicate (English only)